Marka Guess jednym kojarzy kojarzy się z Naomi Campbell, innym zaś z Claudią Schiffer. Wszystkie osoby interesujące się modą utożsamiają ją zaś z luksusem. W kampaniach reklamowych Guess występowały nie tylko znane modelki. Widzieliśmy w nich również Drew Barrymore czy Carlę Bruni. Jeśli lubisz prestiż i chcesz nosić się jak celebryci, letnia kolekcja Guess be wątpienia przypadnie ci do gustu.

Pierwszy butik Guess powstał we Francji już w latach 70. Markę stworzyli czterej bracia, Armando, Georges, Maurice oraz Paul Marciano, którzy najpierw sezonowo zajmowali się sprzedażą w ramach sieci sklepów MGA. Po początkowych problemach i braku komunikacji między braćmi, interes przejęło dwóch z nich: Maurice oraz Paul. Duet stworzył koncepcję połączenia francuskiej i amerykańskiej filozofii życia (bracia często podróżowali do USA, a następnie podjęli decyzję o emigracji), która szybko trafiła do grona odbiorców o wysublimowanych gustach.

Aby zaistnieć w świecie mody, trzeba się wyróżnić. Bracia wprowadzili na rynek swój pierwszy odważny pomysł, jeansy w kolorach odbiegających od ówczesnych standardów, które z czasem stały się słynne. Nowatorskie podejście do ubrań wyróżnia projektantów Guess po dzień dzisiejszy. Styl marki jest równie rozpoznawalny jak logotyp, kojarzący się z prestiżem, klasą, ale również pewną dozą swobody.

Kolekcje Guess obfitują w odważne kolory i desenie. Wśród letnich ubrań męskich nasz Guess Outlet proponuje koszule w pastelowych odcieniach, zwracające uwagę niebanalnymi deseniami. Główna inspiracja dla tych modeli to motywy roślinne. W połączeniu z doskonałym krojem i najwyższą jakością materiałów, otrzymujemy wygodne i stylowe koszule dla odważnych panów lubiących się wyróżniać.

lipiec 11, 2023