Nowoczesna, niepokorna, tętniąca wibrującą czernią, miksująca ze sobą styl glam, punk i skate – takimi mianownikami można by określić markę La Haine Inside Us. Historia tego włoskiego brandu inspiruje, z kolei jego projekty raz po raz zadziwiają, przykuwają uwagę i jednocześnie skupiają wokół siebie stałą, ale też coraz to nową klientelę. Poznaj markę rodem z Bolonii, która bezkompromisowo wdarła się do świata największej mody.

Historia La Haine Inside Us

Marka La Haine Inside Us narodziła się w 2017 roku w sercu Bolonii z ideą tworzenia niepokornej, odważnej i bezkompromisowej koncepcji mody. Z połączenia wieloletniego doświadczenia w warsztatach krawieckich i z wyjątkowej intuicji twórczej powstała awangardowa kolekcja z mrocznym smakiem, w której to wszystkie czarne odcienie, nakładające się tkaniny i nacięcia tworzą inspirującą całość.

 

Z obszernych badań nad kształtami i tkaninami zrodziły się wyrafinowane ubrania, w których asymetryczne cięcia, kontrastowe szwy, multi-zipy, satynowe koronki i ćwieki to tylko niektóre z cech charakterystycznych, kojarzonych z marką La Haine. Dominującymi kolorami we wszystkich kolekcjach są czerń, szarość i laminowane srebro, które mają być odbiciem mrocznej strony każdego człowieka, której piękno powinno być wyciągane na wierzch.

 

 

Propozycja La Haine Inside Us to fuzją pomiędzy streetwearem i awangardą, która dzięki prężnemu rozwojowi widoczna jest na fashion weekach w największych stolicach mody – od Paryża po Kopenhagę.

Bezkompromisowość, czyli idea marki La Haine Inside Us

Pragnąc odpowiedzieć sobie na pytanie co wyróżnia La Haine Inside Us na tle innych marek, wystarczy zapoznać się z aktualną kolekcją, jaka charakteryzuje się dużą dozą odwagi oraz bezkompromisowości. Zawarte w niej propozycje, znakomicie nadają się do uzupełnienia garderoby męskiej, jak również kobiecej. La Haine Inside Us kieruje swoje projekty dla każdej osoby, która świadoma jest swoich potrzeb i nie obawia się wyrażać swojego niepowtarzalnego stylu. Włoski brand na pierwszy plan wyciąga również ciemną stronę każdego człowieka, podkreślając, że jest ona nieodzowną częścią ludzkiego bytu i kryje się w niej ukryte piękno, co podkreśla czarną kolorystyką swoich projektów.

 

 

La Haine Inside Us na ubierzsie.com

W ofercie marki La Haine Inside Us dostępnej w sklepie ubierzsie.com znajdziecie casualowe ubrania z charakternym zacięciem, które świetnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Dzianinowe bluzy z obszernymi kołnierzami i kapturami, przydługie t-shirty z celowymi podziurawieniami, asymetryczne sukienki, joggery z zipami i wiele więcej – całość zachowana w czarno-szaro-białej kolorystyce. Z tymi ubraniami stworzysz bazę kapsułowej garderoby, która mimo swojej uniwersalności nie będzie w żadnym stopniu nudna, co wpisuje się w ideologię tego włoskiego brandu.

 

lipiec 12, 2023