Poszukujesz najmodniejszych okularów przeciwsłonecznych na lato? Daj się zainspirować największym wybiegom i gwiazdom, nad których wizerunkiem czuwają specjaliści. Bella Hadid i Kendall Jenner wybierają wąskie modele, nawiązujące do stylu rodem z lat 90. Z kolei Selena Gomez i Jennifer Lopez celują w proste, zaokrąglone klasyki w metalowych oprawkach, a trendsetterki takie jak Jessica Mercedes wybierają okulary z kolorowymi szkłami. A Ty, jaki model markowych okularów dobierzesz do swojej garderoby by podkreślić jej indywidualny charakter?

 

 

Okulary przeciwsłoneczne na lato 2021 – trendy z wybiegów

 

Poszukując najmodniejszych wariantów okularów na lato 2021 warto zajrzeć na topowe wybiegi. U Diora można było podziwiać duże, czarne okulary-muchy w iście hollywoodzkim wydaniu. Jimmy Choo ubrał swoje modelki w sporych rozmiarów przeciwsłoneczne okulary, przypominające z kształtu nieco skrzydła motyla – do wyboru w lustrzanym lub czarnym wariancie, oba w cienkich oprawkach i z cyrkoniami po bokach.

 

 

Fantazyjne warianty w tego typu oprawkach pojawiły się też w najnowszej kolekcji Chloe, tam jednak przybrały znacznie bardziej kolorowe wydanie. I to właśnie u Chloe znajdziesz też przepiękne, hipisowskie muchy z kolorowymi szkłami, nawiązujące do stylu Glorii Steinem, znanej amerykańskiej feministki. Jeśli jesteś indywidualistką, która lubi wyróżniać się na tle innych, odpowiedzią na Twoje modowe potrzeby mogą być modele okularów przeciwsłonecznych z najnowszej kolekcji domu mody Givenchy. Złote, wąskie i futurystyczne oprawki tej marki to propozycja dla odważnych.

 

 

Mistrz Giorgio Armani z kolei zwraca swoje oczy w kierunku bardziej odpowiedzialnej i zrównoważonej mody, mając na celu dbałość o środowisko i nie kreuje nowych trendów. Zamiast tego w swojej najnowszej kolekcji prezentuje… klasyczne lenonki, których oryginalnym detalem są mocno zagięte zauszniki.

 

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne? Te modele wybierają trendsetterki

Najgorętsze trendy z wybiegów to jedno, a to co nosi się w danym momencie na ulicach stolic mody to drugie. Street style żyje swoim rytmem i mimo pandemii ma się bardzo dobrze. Światowej sławy trendsetterki interpretują trendy z pokazów mody na swój własny sposób, inspirując przy tym setki tysięcy kobiet. Jakie okulary przeciwsłoneczne na lato 2021 wybierają?

 

 

 

Leonie Hanne, jedna z najpopularniejszych it-grils na świecie, którą śledzi ponad 3 miliony fanów, na nadchodzący sezon wybiera wąskie okulary przeciwsłoneczne w białych, zaokrąglonych oprawkach. Tego typu akcesorium nadaje retro sznytu nowoczesnym stylizacjom.

 

 

Petra, znana na Instagramie pod pseudonimem @pepamack, słynie ze swojego minimalistycznego stylu. I to właśnie ten styl wzbogaca okularami typu cat eyes, o nieco bardziej futurystycznym kształcie, niż klasyczne retro modele. Oryginalnie, ale wciąż w duchu minimalizmu.

 

 

A jeśli już o wiodących trendach rodem z Instagrama mowa, to grzechem byłoby nie wspomnieć tu o naszej rodzimej it-girl – Jessice Mercedes. Blogerka sprytnie przemyca do swojej szafy to co nosi się na ulicach największych miast na świecie i wybiera okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi szkłami, w czarnych oprawkach.

 

Okulary przeciwsłoneczne damskie w stylu gwiazd


Twój styl jest inspirowany dopracowanymi lookami największych gwiazd? Jeśli w takim razie lubisz nosić się podobnie do nich jako swoje nowe okulary przeciwsłoneczne na 2021 rok wybierz koniecznie model w wąskich oprawkach. Styliści gwiazd nie mogą się mylić – tego typu okulary nosi Kendall Jenner, siostry Hadid, Hailey Bieber, ale też Julia Roberts, Cameron Diaz czy Kate Winslet, nawiązując do swoich stylizacji z lat 90. Moda na tego typu okulary wraca!